MY PIRACI I KORSARZE! NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST! PHIL'USA DUMA! I HONOR NASZ! WILKI MORSKIE! WATAHA!

niedziela, 21 marca 2010

Zagrali po mistrzowsku!!!

Jak na mistrzów VI 1011 przystało (bo już teraz żadnych wątpliwości nie ma, że Wilki Morskie są mistrzami ligi) nasza drużyna pokonała dzisiaj w wyjazdowym spotkaniu, pewnie i w pięknym stylu Dziedziontusa Bielsko 4:1. Można śmiało stwierdzić, że Wilki wygrały ten mecz w pierwszej połowie, kiedy to zgniotły rywala przewagą w polu i skutecznością pod bramką przeciwnika. Gdyby król strzelców VI1011, Bogumił Grubczyk, wykorzystał jeszcze rzut karny, to pierwsza połowa skończyłaby się prowadzeniem bordowo-czarnych 5:0. W drugiej połowie w szeregach Wilków można było zauważyć pewne rozluźnienie i trochę nonszalancji, ale fani zapewne wybaczą to naszym graczom, gdyż trudno się temu dziwić... Morscy byli już myślami w meczu barażowym o awans do piątej ligi.
Wilki Morskie dokonały wielkiej rzeczy w już minionym sezonie ligowym. Po pierwszych dwóch kolejkach, nasza drużyna miała na koncie 0 pkt., słownie: zero punktów... i chyba nikt się nie spodziewał, że na koniec sezonu Morscy mogą być wyżej w ligowej tabeli, niż na trzeciej pozycji. Jednak w następnych spotkaniach, stało się coś nieoczekiwanego, dzielne Wilki kroczyły już tylko od zwycięstwa do zwycięstwa, do samego finish'u i z przewagą 3 pkt. nad FC Police zdobyły tytuł mistrza ligi.
Teraz czekamy na rywala z którym Wilki Morskie stoczą bój o być, albo nie być w piątej lidze.
Pozostaje jedno... życzyć zwycięstwa w barażu za tydzień. Obojętnie, jak trudny będzie przyszły przeciwnik, zawodnicy i sztab szkoleniowy obiecują nie zmarnować szansy...