MY PIRACI I KORSARZE! NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST! PHIL'USA DUMA! I HONOR NASZ! WILKI MORSKIE! WATAHA!

wtorek, 14 września 2010

Wilki powiększają przewagę!

Po niedzielnym zwycięstwie 2:0 nad WKS Ktery, Wilki Morskie przewodzą ligowej stawce z przewagą dwóch punktów nad Prochownią Pionki. Zgodnie z przewidywaniami mecz z WKS-em nie był łatwym spotkaniem. Komplet publiczności na Starej Łajbie (27 tys.) po bezbramkowej pierwszej połowie był pełen obaw co do dalszego przebiegu spotkania. Jednak tuż po przerwie Morscy poprawili humory swoim fanom i rozwiali wszelkie wątpliwości, kto zdobędzie komplet punktów w tym meczu. Najpierw Truszkowski w 48 min. popisał się celnym trafieniem, a później w 72 min. Grubczyk dobił przeciwnika, ustalając tym samym wynik spotkania.
Następny mecz o ligowe punkty, będzie zarazem rewanżem z naszym ostatnim przeciwnikiem. Mocno wierzymy, że Wilki są w stanie pokonać tego rywala również na jego terenie, a więc:
TYLKO ZWYCIĘSTWO! WILKI! TYLKO ZWYCIĘSTWO!